• Rose Krieger

  • Rose Systemtechnik

  • Bopla

  • Tente

  • Power Packer

OTOMASYON

Türkiye son yıllarda otomasyon sektöründe ivme kazanmıştır. Bu bağlamda sektörde üretim arttığından daha fazla ara ürün talebi de oluşmuştur. Otomasyon sektöründe kullanılan ilgili komponentler Türkiye çapında tarafımızca tedarik edilmektedir.

Markalarımız

ROSE KRIEGER

RK Rose+Krieger ürün gamında sektöre yönelik elektromekanik lineer modüller ve çok yönlü boru ve kare profil bağlantı elamanlarının yanı sıra alüminyum sigma profiller de mevcuttur.

https://www.rk-rose-krieger.com/

ROSE SYSTEMTECHNIK

Otomasyon firmalarının kumanda-kontrol ünitesi ihtiyaçları için, hareketli kol/taşıma sistemleri, panolar ve portatif el kumandası muhafazası çözümleri sunar.

http://www.rose-pw.de/en/home/

BOPLA

Alüminyum, polyester, ABS kutulardan oluşan geniş ürün yelpazesi ve müşteriye özel tasarlanan çözümler sayesinde, kumanda kutuları ve membran ihtiyaçlarında otomasyon firmalarına hizmet verir.

https://www.bopla.de/home.html

TENTE

Üstün kaliteli tekerlekler, üretiminizde ürünlerinizin performansını ve işlevsel bütünlüğü iyileştirmenizi sağlar. Tente, tekerlek çapı 14mm ile 920 mm arasında değişebilen oldukça çeşitli ve geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Tekerlek sektöründe her zaman yenilikçi olan Tente, fabrika ortamında yük taşıma arabaları gibi uygulamalar için tahrikli motorize tekerlek geliştirmiştir. (Tente E-drive)

https://www.tente.com/tr-tr/

POWER PACKER

Otomotiv, gemi ve tarım gibi otomasyonun lokomotif sektörlerine hitap eden firmamız, bu alanda ürettiği hidrolik piston ve pompaları tedarik etmektedir.

http://www.power-packer.com/